InCompany s.r.o. - Interiérové, exteriérové dveře, vrata Hörmann

Interiérové dveře MASONITE Interiérové dveře Vasco DOORS Interiérové dveře Classen JAP - Skleněné dveře

Specializací společnosti InCompany, s.r.o. je prodejní a poradenská činnost v oblasti prodeje interiérových dveří, bezpečnostních exteriérových dveří, zárubní a dveřního příslušenství.

Oficiální zastoupení společnosti Hörmann ČR. Regionální zastoupení společnosti Classen pro ČR. V naší nabídce dále naleznete interiérové a exteriérové dveře značek MASONITE, Vasco DOORS, JAP systémy (dveřní posuvná pouzdra a skleněné dvěře), které si můžete prohlédnou na naší vzorkové prodejně v Ústí nad Labem.

NOVINKOU v našem sortimentu jsou dřevěné interiérové dveře Hörmann které se tradičně vyznačují vysokou kvalitou, přijatelnou cenou a krátkými termíny dodání.

Nabízíme kompletní servis, včetně zaměření a konečné montáže.

Mezi naše hlavní přednosti patří zejména flexibilita, osobní přístup a rychlá dodávka zboží za příznivé ceny.

Samozřejmostí je kompletní poradenský, záruční i pozáruční servis, možnost dopravy za zvýhodněné ceny po celé ČR i do zahraničí.

Zveme Vás na naši vzorkovou prodejnu:

 


Přehled sortimentu:

 

Regionální zastoupení společnosti Hörmann ČR. 
Vysoce kvalitní domovní dveře, vchodové dveře a garážová a průmyslová vrata od společnosti Hörmann z kvalitní oceli, ušlechtilé oceli a hliníku. Dřevěné interiérové dveře (NOVINKA). N
abízíme kompletní program společnosti Hörmann pro téměř každý stavební otvor.
Více na >>>

   

Výhradní zástoupení společnosti Classen pro ČR. 
Fóliovaná křídla dveří značky Classen, jsou kombinací zajímavého designu a vysoké kvality výroby. Spolehlivost a trvanlivost dveří zaručuje ověřená konstrukce, stávající z dřevěného nebo z MDR vyrobeného rámu. Silnou stránkou fóliovaných dveří značky Classen je bez pochyby veliký výběr kolekcí a modelů, jež jsou jejich součástí a rovněž široké spektrum atraktivních barev... Více na >>>

   
Dveře Polívka

DVEŘE-POLÍVKA.cz - kompletní sortiment dveří a dveřního příslušenství - interiérové dveře, exteriérové dveře, posuvné dveře, zárubně, vchodové stříšky, kování, kliky, dveřní doplňky a příslušenství...
Více informací naleznete na www.dvere-polivka.cz

 

   
 DŘEVODOMEČKY.cz DŘEVODOMEČKY.cz - dřevostavby z kvalitního severského smrku. Najdete zde dětské domečky, domky na nářadí, obytné dřevěné domy, sauny, infrasauny, dětská hřiště, dětské skluzavky aj. a to vše za přijatelné ceny. V rámci našeho e-shopu lze zajistit kvalifikovanou radu i odbornou montáž nabízeného sortimentu.
Více informací naleznete na www.drevodomecky.cz

 

Osvědčení
Hörmann ČR

 

Novinky

Akce Hörmann

7.6.2018

Hliníkové domovní dveře ThermoSafe

12.4.2017

Sekční garážová vrata RenoMatic 2017

12.4.2017

Dřevěné dveře Hörmann

15.2.2017

Dřevěné interiérové dveře Hörmann!

archiv